Piknik ekologiczny, sukcesy uczniów PSP2

23 września br. nasi uczniowie uczestniczyli w Pikniku Edukacyjno-Ekologicznym “Czyste Mazowieckie – 2022” zorganizowanym przez Wojewodę Mazowieckiego Pana Konstantego Radziwiłła przy PSP nr 4 w Pułtusku.

Podczas uroczystości wręczono nagrody laureatom konkursów plastycznych.

Odbyły się również turnieje ekologiczne oraz pokaz mody ekologicznej. Uczniowie naszej szkoły odnieśli następujące sukcesy: Amelia Dzwonkowska – I miejsce w konkursie plastycznym “Czyste Powietrze naszą wspólną sprawą”, Jan Chorzela i Jagoda Walat – III miejsce w Quizie wiedzy ekologicznej, Julia Rachuba i Magdalena Gawęda – II miejsce w Turnieju ekologicznym. W pokazie Eko – mody naszą szkołę pięknie zaprezentowały Iga Melion oraz Aleksandra Ponichtera.

Gratulujemy!!!

Przejdź do treści