logo UE

29.04., 30.04., 02.05.2019r. - dni wolne od zajęć dydaktycznych, szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze.

06.05.2019r., godz. 17.00 - dzień otwarty.

Wybór szkoły ponadgimnazjalnej lub ponadpodstawowej to jedna z pierwszych ważnych decyzji podejmowanych przez ucznia. Celem szkolnego doradztwa zawodowego jest przygotowanie młodzieży do odpowiedzialnego planowania swojej kariery i trafnego podejmowania decyzji dotyczących wyboru dalszej ścieżki kształcenia.

Doradztwo zawodowe w Zespole Szkół nr 2 w Pułtusku jest realizowane w oparciu o

Program Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego.

Program WSDZ

Nasza szkoła realizuje projekt „Kreator Kariery – rozwój doradztwa edukacyjno – zawodowego w powiecie pułtuskim” współfinansowany przez Unię Europejską. Zachęcamy do korzystania z platformy internetowej utworzonej w ramach projektu, poświęconej doradztwu zawodowemu. Znajdują się tam treści dedykowane uczniom, rodzicom i nauczycielom.