STYPENDYŚCI BURMISTRZA

19 października br. Zastępca Burmistrza Mateusz Miłoszewski wręczył w imieniu Burmistrza Miasta Pułtusk Wojciecha Gregorczyka stypendia motywacyjne uczniom Zespołu Szkół Nr 2 w Pułtusku.

Stypendia naukowe otrzymali: Maja Stępniewska, Hubert Albert Modzelewski, Bartosz Saciłowski, Amelia Dzwonkowska, Brajan Grochowski, Jacek Zawadzki, Julia Rachuba, Wiktor Lachowski, Piotr Makowski, Amelia Okońska, Igor Stysz, Julia Bogdanowicz, Justyna Bogdanowicz, Nikodem Grabowski, Julia Kamińska, Karol Napiórkowski, Zuzanna Dądera, Jakub Kwiatkowski, Tibor Zielony, Weronika Biernacka, Nikola Adamczyk, Urszula Madeja, Maja Mokrzycka, Anna Magdalena Jaworska, Alicja Jarosik, Klara Drużycka, Alicja Rachuba, Roguska Adrianna, Aleksandra Pomaska, Marcel Dzwonkowski.
Stypendia sportowe otrzymali: Julia Żołnierzak, Bartosz Jaworski, Filip Gorczyński, Jakub Krzyżewski, Kamil Gerek.

Gratulujemy naszym uczniom osiąganych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Przejdź do treści