TURNIEJ UMIEJĘTNOŚCI CYFROWYCH

15 marca 2023 r. odbył się w naszej szkole IV Turniej Umiejętności Cyfrowych “Mądrze, zdrowo i cyfrowo”. W zmaganiach wzięły udział trzyosobowe drużyny z PSP nr 1 w Pułtusku, PSP nr 2 w Pułtusku, PSP nr 3 w Pułtusku, PSP nr 4 w Pułtusku i PSP w Płocochowie.

Nad prawidłowością przebiegu turnieju czuwała komisja. Po pięciu konkurencjach wyłoniono zwycięzców.

I m-ce zajęła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Pułtusku,

II m-ce drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku,

III m-ce drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. mjr. Henryka Sucharskiego w Pułtusku.

Zmagania dostarczyły wszystkim wielu emocji i radości. Turniej przygotowały p. Agnieszka Dąbrowska, p. Katarzyna Piecuska, p. Beata Zglejszewska i p. Marzena Miętkiewicz z pomocą pozostałych pracowników szkoły.

Wszystkim dziękujemy za udział, wspaniałą zabawę i zapraszamy za rok. Serdeczne podziękowania kierujemy dla Państwa Anny i Pawła Pochmarów za ufundowanie poczęstunku oraz dla Państwa Małgorzaty i Jerzego Boruckich za ufundowanie upominków dla uczestników turnieju.

Przejdź do treści