Piknik “ODWAŻ SIĘ BYĆ ZDROWYM”

W niedzielę, 8 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pikniku “ODWAŻ SIĘ BYĆ ZDROWYM”, który odbył się na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie.

Piknik zorganizowany został przez Fundację Instytutu Zdrowia Matki i Dziecka. Impreza miała na celu promocję zdrowia fizycznego i psychicznego.

Na pikniku było sporo atrakcji, konkursów, w których nasi uczniowie chętnie brali udział i wygrywali nagrody. Głównym punktem imprezy był bieg dookoła Stadionu Narodowego. Można było przebiec jeden, dwa, a nawet trzy razy dookoła Stadionu.

Gwiazdą pikniku była idolka młodego pokolenia “Blanka”, która zaśpiewała swoje największe hity. Po koncercie były zdjęcia i autografy, co sprawiło dużą frajdę naszej ekipie. Na koniec wzięliśmy jeszcze udział w warsztatach o zdrowiu psychicznym.

Pełni wrażeń, pozytywnych emocji i uśmiechu na twarzach – a to rzecz BEZCENNA, wróciliśmy do domów.

Przejdź do treści