Jubileuszowa X GMINNA GALA PROFILAKTYKI LOKALNEJ

29 listopada 2023 r. odbyła się JUBILEUSZOWA X GMINNA GALA PROFILAKTYKI LOKALNEJ.

Gościem specjalnym Gali była aktorka, konferansjerka, prezenterka p. Ilona KORYCKA – absolwentka naszej szkoły. Podczas Gali uczniowie wzięli udział w  5 konkurencjach:
1. Ọuiz wiedzy z zakresu profilaktyki.
2. Łańcuch współpracy.
3. Kwadratowe puzzle.
4. Skup się na celu.
5. Kalambury profilaktyczne.

Zwycięskie drużyny:
I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klaudyny Potockiej
II miejsce  – Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku
III miejsce  – Zespół Szkolno-Przedszkolny W Przemiarowie.
Nasze GRATULACJE!

Na zakończenie Gali odbył się koncert profilaktyczny p. Jacka Musiatowicza i jego syna Michała – wokalisty, gitarzysty, autora tekstów, poety i kompozytora, twórcy muzyki do filmu Historia istotnej Victorii – dokumencie o AIDS, który został nagrodzony Złotymi Niedźwiedziami na Festiwalu w Berlinie. Koncert –  “JESTEM, CZYLI SPACER PO KAMIENIACH” wzbudził zainteresowanie uczniów.

Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Truszkowskiej za perfekcyjną organizację już dziesiątej Gminnej Gali Profilaktycznej.