VII edycja Przeglądu Małych Form Teatralnych – ,,DZIEŃ TEATRU W DWÓJCE”

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się VII edycja Przeglądu Małych Form Teatralnych ,,DZIEŃ TEATRU W DWÓJCE” pod hasłem “W magicznym świecie fantazji”. Zdolności aktorskie prezentowali uczniowie klas I-III szkół podstawowych z terenu gminy Pułtusk.

Występy bacznie podziwiało i oceniało jury w składzie: Izabela Sosnowicz-Ptak, Beata Gemza, Bożena Potyraj, Andrzej Popowicz. Po długich obradach Jury przyznało:
I miejsce grupie teatralnej “FANTAZYJNE CZWÓRECZKI” z Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku za spektakl “W Krainie czarów i dziwów”.
II miejsce ex aequo zdobyła grupa NASZA PACZKA z PSP nr 3 za przedstawienie „Szkoła pełna wyobraźni oraz grupa NIESFORNE CHOCHLIKI z Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku za spektakl “Sen Alicji”.
Na miejscu III ex aequo znaleźli się młodzi aktorzy z Publiczna Szkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II w Płocochowie grupa “Iskierki” z przedstawieniem „Obrazki z podwórka” oraz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klaudyny Potockiej grupa “Z WYSPY” z przedstawieniem „Szkiełko ”.

Nie zabrakło też specjalnej nagrody dla aktora, który skupił na sobie wyjątkową uwagę zarówno jury jak i publiczności. Nagrodę indywidualną za grę aktorską otrzymała: Lena Kwiatkowska z grupy teatralnej “FANTAZYJNE CZWÓRECZKI ” z PSP nr 4. BRAWO LENKO !

Serdeczne podziękowania dla Państwa Małgorzaty i Michała Makowskich fundatorów nagród dla naszych laureatów.
GRATULACJE dla wszystkich grup teatralnych i ich opiekunów, życzymy dalszych sukcesów. Do zobaczenia za rok.

Przejdź do treści